Přihláška pro provozovatele autoškol


Provozujete autoškolu a líbí se Vám naše PDF s Žádostí a Posudkem? Není divu - interaktivní formuláře v PDF výrazně zvyšují podíl úspěšných vyplnění oproti čistě papírové verzi, kterou stále řada autoškol používá.


Oba tiskopisy si můžete zdarma umístit i na svoje webové stránky. Formuláře si buď stáhněte a nahrajte na web jako soubory, nebo použijte přímý odkaz (výhodou této varianty je, že budete mít na stránkách vždy aktuální formuláře, i pokud by se v budoucnu zase měnily...).

Název dokumentu Přímá adresa na vždy aktuální PDF dokument
Žádost o přijetí https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/prihlaska-do-autoskoly.pdf
Lékařský posudek https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/lekarsky-posudek.pdf

Na oplátku za využití formulářů stačí, když na web umístíte obyčejný odkaz směřující na naše stránky www.prihlaska-do-autoskoly.cz, např. vložením následujícího HTML kódu:

Formulář s <a href="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz" title="Přihláška do autoškoly">přihláškou do autoškoly</a> Vám přináší <a href="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz">www.prihlaska-do-autoskoly.cz</a>


On-line přihláška na stránkách autoškoly

Ještě efektivnější je umístit na webové stránky autoškoly on-line formulář. Přihláška do autoškoly ve stylu objednávky v e-shopu je pro současné uživatele internetu mnohem přirozenější, než vyplňování PDF nebo dokonce vypisování formuláře v ruce. Doba se mění a i takovéto maličkosti rozhodují při výběru autoškoly.


Pro zprovoznění standardní on-line přihlášky stačí do Vašich stránek vložit následující HTML kód.

a) VERZE PRO VNOŘENÍ FORMULÁŘE PŘÍMO DO STRÁNKY:

<iframe src="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/prihlaska.php?iframe=1" border="0" width="95%" height="900px" style="border:0px" marginheight="0" marginwidth="0" frameBorder="0" rel="nofollow" id="ma_iframe"></iframe><script src="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/js/iframe-resizer/iframeResizer.min.js" type="text/javascript"></script><script type="text/javascript">var iframes = iFrameResize();</script><br><br>On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace <a href="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz" target="_blank">Přihláška-do-autoškoly.cz</a>.

b) VERZE PRO ZOBRAZENÍ V OKNĚ NAD STRÁNKOU:

<a class="iframe-lightbox-link" href="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/prihlaska.php?iframe=1" data-scrolling="true" rel="nofollow">PŘIHLÁŠKA DO AUTOŠKOLY</a>

<script src="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/js/iframe-lightbox/js/iframe-lightbox.min.js"></script>
<link type="text/css" rel="stylesheet" href="https://www.prihlaska-do-autoskoly.cz/js/iframe-lightbox/css/iframe-lightbox.min.css">
<script> [].forEach.call(document.getElementsByClassName("iframe-lightbox-link"), function(el) { el.lightbox = new IframeLightbox(el); }); </script>

NÁZORNÁ UKÁZKA


Ceník

Položka Cena Akce
Lékařský posudek ZDARMA stáhnout
Standardní PDF přihláška ZDARMA stáhnout
Přizpůsobená PDF přihláška
Uvedení názvu autoškoly, kontaktních údajů a případně i loga. Doplnění tlačítka pro odeslání vyplněných údajů do autoškoly.
600,- Kč objednat
Standardní on-line přihláška
Žák obdrží vyplněnou žádost e-mailem.
ZDARMA HTML kód
Přizpůsobená on-line přihláška
Nastavení nabízených služeb (skupiny, kondičky, vracečky,...) a další drobné úpravy. Vyplněné údaje budou ihned odeslány i do autoškoly.
2000,- Kč objednat

O této službě

Tato služba vychází z funkcionality dostupné v aplikaci Moje Autoškola, která se osvědčuje v čím dál tím větším počtu autoškol a školicích středisek. Přihlášku do autoškoly lze případně provázat s programem pro agendu autoškoly - zápis žáka do evidence se pak provede automaticky bez nutnosti přepisovat údaje.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků se prosím ozvěte...© 2024 www.moje-autoskola.cz - tisk 16.7.2024 (01:20) -